OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Aktuality

22.11.2019

Jak jste možná stihli zaregistrovat, v postranním menu se objevila nová položka s názvem Čepro. Zde začneme zveřejňovat naprosto neuvěřitelný příběh.

9.10.2019

Vážení příznivci těchto stránek,

jak jste asi mnozí zaznamenali, v poslední době zde mnoho novinek nepřibylo, dovolím si proto k tomu napsat pár řádek na vysvětlenou.

Jak jsem uvedl v minulosti, na tvorbě těchto stránek se mělo podílet více lidí. Jedním z nich měl být i jistý Michael Svatoš, který avizoval, že disponuje velkým množstvím zásadních materiálů k případům závažné hospodářské trestné činnosti a zároveň důkazy o špatné práci Policie ČR.

Tyto případy se měly týkat především údajné trestné činnosti politiků na Plzeňsku.

Následně se však ukázalo, že hmatatelnými důkazy ke svým tvrzením pan Michael Svatoš nedisponuje a že jeho vysvětlení k těmto případům jsou jen  smyšlenky.

Z tohoto důvodu se proto naše cesty rozešly, neboť není možno tyto věci řešit smyšlenkami a výmysly.

Pan Michael Svatoš následně založil videokanál na Youtube s názvem nikomar belt, kde začal své myšlenky (a smyšlenky) uveřejňovat, následně je doplnil ještě webovými stránkami na adrese www.michalapetr.cz.

Obsah, který se začal na uvedeném Youtube kanále a webu objevovat, mě zcela utvrdil v rozhodnutí nepokračovat s touto osobou ve spolupráci a především nedat tyto stránky, tedy doménu investigace.com, k dispozici oněm neskutečným blábolům, které pan Michael Svatoš zveřejňuje na uvedených adresách.

Pan Michael Svatoš však skutečnost, že mu doména investigace.com nebude k dispozici pro šíření jeho nesmyslů a bludů nese velmi těžce. Je třeba si uvědomit (a důkazy najdete na jeho Youtube kanálu i webových stránkách), že pravou motivací tohoto člověka zřejmě není poukazovat na trestnou činnost a hledat cestu k nápravě. Na obou médiích jsou totiž odkazy na bankovní účet a v textu i ve zveřejněných videích pak jasně zaznívá žádost o finanční podporu. Ve spojení se skutečností, že pan Michael Svatoš je v insolvenci a v jejím rámci mimo jiné přišel i svůj byt, je jasné, že tato osoba je ve finanční nouzi a zveřejňování nesmyslů spolu se žádostí o finanční podporu pak dává skutečně smysl.

Díky tomu, že jsem odmítl poskytnout prostor na stránkách investigace.com pro šíření nepravd, lží a blábolů, stal jsem se cílem nevybíravých útoků na mou osobu ze strany pana Michaela Svatoše. Na některé nepravdy uvedené v jeho pořadech na Youtube kanálu jsem se pokusil v rámci diskuse reagovat, nicméně pan Michael Svatoš naprosto cíleně maže pro něj nevhodné příspěvky a ponechává pouze ty oslavné a pochvalné. Některa jeho videa zablokoval přímo Youtube pro porušení podmínek.

Pan Michael Svatoš však ve svých útocích na mou osobu nepřestal, naopak je stupňuje a jeho jednání se tak ocitá nejen za hranou etiky a slušnosti, ale pochopitelně i za hranou zákona. Kromě trestního oznámení na pana Michaela Svatoše jsem se proto rozhodl vyjádřit se k jeho tvrzením v jím zveřejněných videopořadech a na stránkách michalapetr.cz.

V nové rubrice na tomto webu pod názvem Bláboly Michaela Svatoše pak zveřejním svém stanovisko (včetně důkazů) k jeho nepravdám a obviněním.

Cílem stránek investigace.com je a vždy v budoucnu bude zveřejňovat skutečnosti zažité takříkajíc "na vlastní kůži" a především podepřené nezpochybnitelnými důkazy.


Kontakt

910127165