OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Aktuality

Vážení příznivci těchto stránek,

jak jste asi mnozí zaznamenali, v poslední době zde mnoho novinek nepřibylo. Správa domény, respektive doplňování nových informací, je v současné době nad mé časové možnosti.

Nechce se mi však tyto stránky poslat úplně k ledu, a proto jsem ochoten je za náklady přenechat nějakému vážnému zájemci.

Doména plus hosting je zaplacena do května 2021.

V případě zájmu mě kdykoli kontaktujte.

Pavel Wünsch

18.10.2020 Vyjádření k "pokojné demonstraci" spolku HON pod taktovkou politruka Svatoše.

Ačkoli jsem avizoval, že nemám čas ani chuť přidávat na tyto stránky další informace, zarazil mne fakt, že jejich návštěvnost v těchto pohnutých dnech záhadně stoupá.

Vede mne to k tomu, abych se zde vyjádřil k poslednímu počinu lháře a manipulátora Michaela Svatoše.

Již v minulosti jsem na stránky hnutí HON (nevím, kdo to je, nesympatizuji s nimi, ale nejsou to mí nepřátelé) přidal varování před Michaelem Svatošem v okamžiku, kdy jsem zjistil, že se mezi toto hnutí vetřel a s energií jemu vlastní začal v rámci tohoto hnutí jeho činnost organiovat a vystupovat i jeho jménem. Můj příspěvek na jejich stránkách byl krátký, slušný a věcný. Za odměnu mi zablokovali přístup na tyto stránky.

Byl jsem proto zvědav, jak dopadne dnešní demonstrace pod taktovkou tohoto myslitele.

Již informace o tom, že poskytnou prostor fotbalovým ultras byla jasným signálem, že to nemůže dopadnout dobře. Díky online přenosu iDnes jsem měl možnost vidět chování bývalého komunistického politruka v přímém přenosu.

Dovolte mi vyjádřit touto cestou "obdiv" nad dovedností "pedagogů" Politické akademie Klementa Gottwalda, kterou Svatoš absolvoval. Myslím, že dnes předvedl naprosto excelentní výkon a potvrdil, že to, čemu ho na této komunistické Sorboně naučili, padlo rozhodně na úrodnou půdu.

Předpokládám, že dopady následků této "pokojné demonstrace" budou mít fatální dopad na hnutí HON. Bude to v naprostém pořádku, měli jste poslouchat a dát si pozor, koho si mezi sebe pouštíte.

Všichni, kdo poslouchají a sledují "pořady" tohoto komunistického psychopata, by si vždycky dnešek připomenou jako memento.

A hlavně mu nezapomeňte poslat dar, ať má z čeho tento po uši zadlužený ubožák žít. 


Kontakt

910127165