OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Aktuality

24.5.2019

Založili jsme Twitterový účet @investigace_com, kde budeme mimo jiné annoncovat nové příspěvky ona těchto stránkách, sledujte nás.

25.5.2019

Pouze na vysvětlenou uvádíme, že se zveřejňováním prvních materiálů, začneme až po skončení voleb do Evropského parlamentu. Důvod je velmi jednoduchý, nechceme, aby nikdo nemohl říci, že se jedná o snahu o nějaké jejich ovlivnění či matení voličů.

Hned v prvních materiálech přichystaných ke zveřejnění, které souvisí s činností firmy SKY-SOFT, najdete jména vrcholných politiků.

29.5.2019

Dostali jsme následující email od čtenářky Lucie :

Do které skupiny patří vaše telefoní číslo ? "Při volání na telefonní čísla začínající trojčíslím 910, 970, 971, 977, 980, 983, 960 až 969, 972 až 974 či dvojčíslím 93 nebo čtyřčíslím 9500 až 9599 a 9890 až 9899 zaplatíte dle ceníku vašeho operátora jako za hovor do vlastní či cizí sítě. Jedná se o čísla, která využívají pro své účely např. ministerstvo obrany, ministerstvo vnitra nebo České dráhy.” ------ Děkuji za odpověď Lucie

Čtenářce jsme samozřejmě odpověděli, ale dost možná, že si podobnou otázku může klást více lidí, proto odpověď přinášíme i zde.

Speciální rozsah čísel 91011XXXX jsou takzvaná nomadická (přenosná) čísla určená pro internetové VoIP volání a nejsou vázána ke konkrétnímu kraji a adrese na rozdíl od běžně používaných tzv. geografických čísel. Volající zaplatí za hovor sazbu jako při volání do ČR do vlastní či cizí sítě.

S institucemi, které zmiňuje čtenářka Lucie, nemáme samozřejmě nic společného.

Více informací lze najít na stránkách našeho poskytovatele www.odorik.cz.

2.6.2019

Děkujeme za všechny podněty, které nám zasíláte. Rádi se jimi budeme zabývat, dejte nám ale trochu času. S některými z vás jsme již v kontaktu, dalším se ozveme ihned, jak to čas dovolí.

Mohli jste si také všimnout, že články se objevují různě a jejich obsah se může i v čase změnit. Je to dáno tím, že nikdo z nás není "ajťák" a je spíše zázrak, že se povedlo tyto stránky rozeběhnout alespoň v takové podobě. Mějte s námi trpělivost.

6.6.2019

Vytvořili jsme na YOUTUBE náš kanál, najdete ho pod názvem investigace COM. I zde budeme vkládat další příspěvky.

8.6.2019

Pro zvídavé čtenáře jsme na náš YOUTUBE kanál vložili záznam přednášky Ing. Martina Janečka na téma "Podvody na DPH".

11.6.2019

Vážení příznivci těchto stránek,

zaznamenáváme poměrně vysoké procento návštěvníků ze zahraničí a podle času stráveného na našich stránkách usuzujeme, že se jedná o zájemce se znalostí českého jazyka. Slovenští návštěvníci prominou, máme na mysli především uživatele z USA, Německa, Anglie a podobných neslovanských zemí.

Velmi by nás proto zajímalo, co vás na těchto stránkách zaujalo, zda projednávaná problematika či pouhá zvědavost. V případě, že vyšetříte chvilku, dejte nám, prosím, zpětnou vazbu prostřednictvím formuláře či emailu. Budeme za to velmi rádi. Je pro nás příjemným překvapením, že problémy, které jsou tak typické pro českou kotlinu, mohou zajímat i tisíce kilometrů vzdálené čtenáře.

16.6.2019

Ve službě Soundcloud jsme vytvořili účet, kam budeme umisťovat audio soubory, najdete ho pod ikonou 

18.6.2019

Do služby Soundcloud (odkaz vlevo) jsme umístili nahrávku rozhovoru dvou osob podílejících se na podvodech DPH. Pokud by někomu užití této služby dělalo potíže, dejte nám, prosím, zpětnou vazbu, uspořádali bychom knihovnu audiosouborů jinak, respektive jinde.

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

 1. vk.com (DASTIN, 30.5.2019 0:56:41) Odpovědět

  Zdravim!
  Krome Twittoho uctu by jste si mohli udelat ucet na VK, hodne lidi preslo treba z fuckbooku na VK.com.
  Dekuji za Vasi praci
  Dastin

 2. McCrae Gil - neprávem odsouzený za vraždu (Blažena Chytilová, 5.7.2019 22:03:15) Odpovědět

  Dobrý den pane Michale a Petře !Poslouchám Vás od počátku Vašeho vysílání 1.dílu o politicích a mafii na Svobodném vysílači , pak na na youtube. Vaši práci obdivuji a moc si Vás vážím za Vaši odvahu. Vím, že toho máte moc, ale i tak, poslala jsem Vám příběhy amerického občana McCrae Gila odsouzeného za vraždu, kterou evidentně nespáchal, sedí už 8 let ve věznici Valdicích neprávem, Msp pro něj neudělá nic.
  Není mi lhostejný osud tohoto člověka. Nevím, zda můžete v této věci něco podniknout. Děkuji.
  Děkuji vřele za odpověď.

  Blažena Chytilová


  http://k213.cz/JOOMLA/pribehy/1393-gill-mccrane http://k213.cz/JOOMLA/2357-pusti-ted-mccrae
  http://k213.cz/JOOMLA/3001-mccrae-uplynula-polovina

  http://k213.cz/JOOMLA/2855-gil-po-7-mi-letech-the-truthe...
  Upraviť toto alebo odstrániť

  k213.cz
  Gil McCrae, příběh křivě obviněného


Kontakt

910127165