OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Lukšikova stáj » Kdo je Ludvík Lukšik

Ludvík Lukšik je nepříliš úspěšný podnikatel (DENETA, spol. s r.o. a další - viz Obchodní rejstřík), který pochází ze Šumperku a následně svoji "podnikatelskou" činnost přenesl do Prahy. 

Naposledy provozoval bar Jimmyz v Praze, Polská 7. Tento bar hraje v tomto příběhu klíčovou roli, stal se základnou pro partu "bílých koníků", které kolem sebe Lukšik soustředil. Jednalo se mladé lidi pocházející z drtivé většiny také ze Šumperska. Těmto Lukšik poskytl ubytování a za služby "bílých koníků" je také vyplácel. Nebyly to sice milionové částky, ale na pohodlný život v hlavním městě to stačilo, nehledě na to, že mít základnu v baru s pitím gratis asi také v každém zaměstnání nenajdete.

K baru Jimmyz je třeba podotknout, že tento nebýval v té době pravidelně otevřen, sloužil skutečně jako "základna" pro specifické "podnikání" Lukšika a spol. Ale abychom byli úplní, je třeba dodat, že se občas v tomto baru konaly speciální akce, ovšem pouze pro zvané.

Abychom uvedli věci do souvislostí, přinášíme jeden ilustrační obrázek.

(vlevo Ing. Petr Hruška, vpravo Ludvík Lukšik)

Ptáte se, co je na tomto obrázku tak zajímavého ?

Inu, byl pořízen na jedné akci pouze pro pozvané hosty a Ing. Petr Hruška je jednatelem společnosti SKY-SOFT, spol. s r.o. Ti z vás, kteří si o činnosti této společnosti něco u nás přečeti, souvislosti jistě chápou.

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.


Kontakt

910127165