OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Kdo jsme

Jsme skupina lidí z různých koutů České republiky s naprosto odlišným profesním a odborným zaměřením. Řada z nás prošla během profesního života službou ve státní správě (armáda, policie, finanční správa a podobně), někteří podnikali či podnikají, zkrátka všehochuť.

Potkali jsme se řízením různých náhod a během diskuzí jsme zjistili shodná stanoviska v různých oblastech.

Co nás tedy spojuje ?

V podstatě každý z naší skupiny se během své pracovní činnosti, respektive v souvislosti s podnikáním, setkal s různou trestnou činností.

Na tom by asi nebylo nic tak světaborného,  koneckonců slyšíme o tom každý den. V našem případě však jde o něco docela jiného. Na tuto trestnou činnost jsme v řadě případů upozornili, v některých případech jsme byli přímo oznamovateli.

Způsob vyřešení, lépe řečeno způsob nakládání se získanými informacemi ze strany orgánů činných v trestním řízení (především Policie ČR, ale státních zastupitelství všech stupňů nevyjímaje), nás v řadě případů naprosto šokoval.

Proto jsme se rozhodli touto cestou seznámit širokou veřejnost s fakty u řady mediálně známých případů, případně zveřejnit případy, které dosud nebyly popsány.

Možná se někomu bude zdát podivná částečná anonymita (zatím nemáme založenou pravnickou osobu), nedisponujeme tedy stálou adresou, ostatní kontaktní údaje jsou však k dispozici.

Pokud by se někomu zdálo podivné, že zde (podotýkáme zatím) nenachází jména zúčastněných osob, pak nepřímou odpověď jistě najdete při čtení popisovaných případů.

Nejde tedy o nějaké anonymní pomlouvání, ale zcela logické preventivní (s plným vědomím že velmi chabé) opatření.

A ještě jedna důležitá poznámka - nejsme žádný spolek typu Milion chvilek pro cokoli ani nějaký Julius Šuman, nikdo z nás nemá žádné politické ambice, chceme pouze pokázat na věci, se kterými se standartními prostředky nepovedlo hnout.


Kontakt

910127165